KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12735076
nr 1273 5076
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 103/120. Motivet: 11x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:35:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander